Mamo, nie jesteś sama!

KONFERENCJA ONLINE

 

25-29 listopad 2019

”Kobieca Wioska Mocy”

Czy czujesz to?

Choć jesteśmy daleko od siebie i być może nie mieszkamy na wsi, to możemy połączyć się w wirtualnym świecie, po to by dać sobie  poczucie wspólnoty.

Praktycznie każda Mama  na co dzień szuka odpowiedzi na swoje pytania. Szuka ich w sobie, później wśród swoich bliskich, znajomych. Jeżeli ich nie znajduje, to warto szukać dalej i nigdy się nie poddawać, nie przestawać inspirować się przykładem innych rodziców, by szukać Prawdy.

Lecz  wszystko czego  potrzebujesz, już jest w Tobie!

Czasami potrzebujemy rozmowy, zrozumienia, rady, czy nawet jedynie możliwości wypowiedzenia głośno tego, co skrywa się głęboko w sercu… potrzebujemy autentycznego bycia z sobą w kręgu Kobiet, takich jak my, zwyczajnych/niezwyczajnych.

Tak bywa, że poza wizytą u specjalisty czy eksperta najbardziej pomocne okazuje się spotkanie z innymi doświadczonymi kobietami.

Zwołałyśmy całą wioskę kobiet.

Kobiet, które są gotowe nieść wsparcie, wiedzę inspiracje i mądrość drugiej Mamie.

A przede wszystkim poczucie, że w swej drodze nie jesteś sama.

Korzystaj z możliwości!

Zapisz się na konferencję już dzisiaj i otrzymaj prezenty od prelegentek!

Niezależnie od tego, na jakim etapie macierzyństwa jesteś,

znajdziesz na konferencji wartościowe treści dla siebie.

piorko zloto-zlote

Zobacz, kto już jest w naszej wirtualnej wiosce …

Volha Kuśmierska

Tytuł spotkania:

Wstęp do konferencji: Jak zorganizować wioskę kobiet w 21 wieku”

“ Otulanie  nowonarodzonej Mamy w wiosce kobiet”

Jestem Białorusinką polskiego pochodzenia. W życiu prywatnym – radosna kobieta, żona i zwyczajna mama. Profesjonalnie jestem położną i mój zawód jest moją prawdziwą pasją. Jestem tu dla Ciebie, by służyć z miłością – realizując swoje powołanie. 

Pracowałam na sali porodowej;

  • wspierałam prywatnie w porodach domowych;
  • prowadziłam razem z mężem szkołę rodzenia;
  • zostałam Liderką La Leche League ( organizacja non- profit, światowy autorytet we wspieraniu kobiet w karmieniu piersią);
  • wykwalifikowałam się na doulę u Michela Odent;
  • brałam udział w licznych konferencjach i warsztatach w tematyce okołoporodowej.

Jednak najbardziej jestem zadowolona z dyplomu “Mama Henryka” i z doktoratu “Mama Jadzi i Marysi”. To właśnie, moje doświadczenia porodów, straty dziecka, karmienia piersią, naturalnej higieny, chustowania, aktywnego życia mamy na pełnym etacie – daje mi najwięcej! Tym, kim dzisiaj jestem, zawdzięczam swojej rodzinie.

Po własnych przejściach odkryłam skarb! A jest nim – otulanie poporodowe, plus całe mnóstwo autentycznych sposobów na troskę o mamę po porodzie i organizacji nowego życia z dzieckiem. Nazywam to wszystko razem “Kultura poporodowa”.

Mój projekt “Otulić Mamę” jest krzykiem serca do wszystkich, by tę Kulturę odrodzić i otulić każdą mamę miłością, troską i ciepłem. Do dzieła!!!

Maria Brzozak Królowa Matka

Tytuł spotkania:

”Mama pełna życia – od zmęczenia do pasji”

Przede wszystkim mama 4ki maluchów urodzonych w bardzo małym odstępie czasu. Z zawodu Analityk Finansowy – z zamiłowania Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny i blogerka z bloga Królowa Matka. 

Od ponad 2 lat intensywnie dzieli się swoim macierzyńskim poligonem oraz drogą odkrywania królewskiej godności w byciu kobieta i matką.  Pasjonatka pole dance, biegania, morsowania, ekstremalnych obozów survivalowych, psychologii dziecięcej i pedagogiki montessori.

Agnieszka Pieniążek

Tytuł spotkania:

”Co jest twoją pierwszą rodzicielską odpowiedzialnością i dlaczego NIE jest to wychowanie dzieci?”

Jestem żoną i mamą trójki dzieci, a zawodowo – ekspertką ds. relacji. Wspieram w rozwoju osobistym, przekazuję wiedzę i pomagam zdobywać umiejętności konieczne do tworzenia szczęśliwych relacji – małżeńskich i rodzicielskich. Jestem pasjonatką życia w pełni!

Daję konkretne narzędzia, przez które dokonasz realnej zmiany.

Prowadzę kursy i wyzwania online, przez które przeszło już ponad 2000 osób.

Wszystko, czego uczę, sprawdzam najpierw w moim prywatnym życiu. Testuję poszczególne narzędzia, wprowadzam je w moje codzienne funkcjonowanie i dzielę się tylko tym, co uznaję za dobre i skuteczne.

Moimi klientami są osoby, które chcą wziąć życie w swoje ręce i budować wymarzone relacje, nie czekając na to, aż ktoś inny zrobi to za nich.

Ewa Nitecka

Tytuł spotkania:

“Narodziny w kobiecej wiosce”

Żona, matka i babcia czternaściorga wnucząt. Studiowała fizykę na UW oraz w Instytucie Studiów nad Rodziną. Współautorka książek “Przygotowanie do porodu naturalnego” wyd. PZWL 1987 oraz “Miłość od poczęcia”.

Stowarzyszenie na rzecz naturalnego rodzenia i Karmienia.

Zainicjowała w Polsce zmiany w opiece okołoporodowej zaczynając od organizacji szkoły rodzenia. Organizowała i prowadziła grupy wsparcia dla mam karmiących piersią. Razem z grupą rodziców zorganizowała Stowarzyszenie na Rzecz Naturalnego Rodzenia i Karmienia, które ma znaczący udział w zmianach w opiece okołoporodowej w Polsce. Prowadzi w Radio Wnet audycję “Rodzinnie”. Pomaga w przygotowaniu do porodu, towarzyszy podczas i wspiera po porodzie. Marzy, żeby RODzenie wróciło do RODziny i w rodzie mądrość rodzenia była przekazywana.

Magda Karpienia

Tytuł spotkania:

”Jak mama może zaspokajać swoje potrzeby?”

Autorka książki “Karmienie piersią” wyd. Natuli. Sprowadziła do Polski organizację La Leche League, w której działała aktywnie przez 5 lat.Prowadzi szkołę rodzenia Matula w Płocku i udziela konsultacji online.

Jak sama pisze o sobie: Wspieram rodziny od 2008 roku. Pomagam im znaleźć własna drogę i sposób na rodzicielstwo, choć sama bazuje na rodzicielstwie bliskości i porozumieniu bez przemocy. Jestem mamą trójki dzieci, które wraz z mężem uczymy w domu. Mieszkam w środku lasu i żyje w wolności. Prowadzę warsztaty, spotkania, pisze artykuły i realizuję się w transmisjach na żywo 😉 Noszę w sobie Bożą iskrę i chętnie o tym mówię.

Dominika Słowikowska

Tytuł spotkania:

”Niełatwe początki macierzyństwa”

Psycholog, coach, certyfikowana edukatorka Pozytywnej Dyscypliny oraz Mama cudownego synka Miłosza.

Jak pisze na swoim blogu: „Moja praca jest połączeniem miłości do dzieci, niesamowitego zainteresowania tym, co drzemie w głowach takich małych Ludzi oraz z szacunku do Mam, które moim zdaniem wykonują najcięższą pracę na świecie.”

Joanna Frejus

Tytuł spotkania:

“Mamo, nie bądź idealna! O przyczynach i skutkach intensywnego macierzyństwa”

Psycholożka, specjalizująca się w psychologii klinicznej i zdrowia. Matka założycielka dwóch profili poświęconych zdrowiu psychicznemu: “dobrze jest. nie rycz.” oraz “O matko, depresja”. Aktywistka na rzecz praw kobiet, inicjatorka akcji #WspieramNieZawstydzam. 

Doświadczenie zdobywała w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz Oddziale Onkologii Klinicznej. Dziś koncentruje się na wspieraniu kobiet w okresie okołoporodowym oraz osób z doświadczeniem depresji i zaburzeń lękowych. Prywatnie mama swojego syna, Kosmy.

Aleksandra Wilk - Przybysz

Tytuł spotkania:

”Narodziny Matki. Wiele historii, wspólny mianownik.”

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Żoną, przyjaciółką.

Wspieram okołoporodowo: prowadzę warsztaty dla kobiet spodziewających się dziecka, towarzyszę w porodach, uczę prawidłowej pielęgnacji, masażu Shantala i chustonoszenia. 

Działam jako wolontariusz Fundacji Rodzić po Ludzku i staram się swoimi wpłynąć na poprawę opieki okołoporodowej. 

Pracuję nad książką i projektem #NarodzinyMatki

Dorota Klewicz

Tytuł spotkania:

“Gdzie jest moja cała wioska?! – o wsparciu płynącym z zewnątrz”

Jestem żoną od ponad dekady i mamą od zaledwie kilku lat. Z wykształcenia jestem chemikiem ds. chemii kosmetyków i chemii biomedycznej oraz dyplomowaną kosmetyczką.

Moja dociekliwa, analityczna natura i techniczny zmysł sprawiły, że tworzę miejsce spotkań dla mam w sieci: TwojaCalaWioska.pl To macierzyńskie miejsce mocy. Wiem, że tę moc masz w sobie, objawi Ci się we właściwym sobie czasie i sprzyjających okolicznościach. Te okoliczności pomogę Ci stworzyć.

Joanna Dardzińska

Tytuł spotkania:

“Czy to już depresja? “

Od ponad 10 lat wspieram dorosłych w budowaniu świadomych relacji ze sobą i z innymi. Prowadzę autorskie warsztaty dla rodziców/ kobiet, Kręgi Kobiet, grupy wsparcia oraz konsultacje indywidualne (również online).

Jestem mediatorką w duchu Porozumienia bez Przemocy, psychoterapeutką w trakcie szkolenia, pedagogiem. W swojej pracy inspiruję się Porozumieniem bez Przemocy, wykorzystuję też elementy treningu uważności i terapii behawioralno – poznawczej. Od niedawna prowadzę też bloga Zacznij blisko – Joanna Dardzińska. Prywatnie jestem żoną, mamą piątki. Lubię być blisko życia i ludzi.

Mamo, nie jesteś sama.

Zapraszamy Cię do naszej wioski, byś w przyszłości
mogła stworzyć swoją własną (nie tylko wirtualną).

piorko zloto-zlote

Warunki udziału w konferencji:

Gdzie odbędzie się konferencja?

piorko zloto-zlote

Możesz wziąć udział w naszej konferencji w dowolnym miejscu,

w którym masz dostęp do komputera lub smartfona i Internetu.

Fajnie, prawda?

Pytania i Odpowiedzi

Tu odpowiadamy na pytania, które mogą urodzić się w twoim sercu

Tak! Udział w tych wyjątkowych i wartościowych spotkaniach online jest dla Ciebie za darmo. W przyszłości, nagrania tych spotkań mogą być za pewną opłatą.

Tak! Nagrania wszystkich spotkań będą dostępne do swobodnego obejrzenia do 2 grudnia( poniedziałek).

  1. Zapisz się na listę uczestników konferencji i otrzymaj dostęp do prezentów od prelegentów i nie tylko. Potwierdź zapis w mailu, który otrzymasz od organizatorów. Jak już jesteś na liście, to dostaniesz wszystkie przypomnienia i inne informacje dotyczące spotkań online, niespodzianek, nagród, konkursów.
  1. Przed interesującym Ciebie spotkaniem wejdź na swoją skrzynkę mailową, znajdź maila z przypomnieniem i klikaj w link konkretnego spotkania. Będziesz potrzebować urządzenie ( laptop, smartfon itp) w którym masz dostęp do Internetu.

Możesz wziąć udział w naszej konferencji w dowolnym miejscu, w którym masz dostęp do komputera lub smartfona i Internetu. Fajnie, prawda?

Informacja dla sponsorów

Jeżeli chcesz objąć naszą Wioskę patronatem - zapraszamy do kontaktu. Jeżeli możesz zaproponować nagrodę czy prezent dla uczestniczek konferencji - jesteśmy otwarci. Chcielibyśmy zrobić to wydarzenie bardziej atrakcyjne i przy okazji wypromować biznesy z duszą.

Pisz śmiało na adres kontakt@otulicmame.pl

Patroni medialni:

pioro biale_w kole

© 2019 Volha Kuśmierska – Otulić mamę
Polityka prywatności |  Prawa autorskie – otulicmame.pl