piorko zloto-zlote

Sekrety zwyczajnej mamy

Sama praktyka troski o siebie i swoją rodzinę 

oraz organizacji życia rodzinnego

Jednorazowa oferta - 50%
jeśli zdecydujesz się na kurs teraz!

Mamo, czy czasem myślisz sobie:

 
Nie mogę znaleźć równowagi między dziećmi, mężem, pracą w domu a  sobą…
 
Często czuję się zmęczona  i nieszczęśliwa. Brakuje mi czasu i sił.
Brakuje mi w tym wszystkim siebie, brakuje spokoju.
 
Nie tak to miało wyglądać… 
Jak ja mogę sobie z tym nie radzić?
 
Pragnę się zatrzymać i poukładać pewne rzeczy…
 
 

Pozwól, że coś Ci powiem:

 

Możesz odkryć Swój sekret, jak żyć w pełni i w zgodzie ze sobą.
Macierzyństwo nie musi Cię ograniczać,
lecz ma otworzyć na rozwój i dodać skrzydeł.

Zapraszam Cię na kurs online:


Sekrety Zwyczajnej Mamy

 

Sama praktyka troski o siebie i swoją rodzinę i organizacji życia rodzinnego.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz się zorganizować tak, by mieć czas na to, co najważniejsze dla Ciebie i Twojej rodziny, ale również by mieć czas dla siebie i na siebie.
  • Chcesz zadbać o atmosferę w waszym domu – by był ciepłym i spokojnym miejscem, w które każdy domownik jest zaangażowany i do którego każdy chce wracać.
  • Chcesz rozwiązać problem niechcianych emocji – nerwów, niecierpliwości, złości i zastąpić je cierpliwością i elastycznością.
  • Chcesz budować zdrowe relacje tak z mężem jak i ze swoimi dziećmi, by rodzina była dla was wszystkich oparciem i azylem.
  • Chcesz zadbać o wasze zdrowie i samopoczucie.

Odzyskaj wiarę w macierzyństwo i rodzinę, ciesz się swoją kobiecością i stwórz radosne i bogate życie w Twojej rodzinie.

Bo Twoje życie dzieje się właśnie teraz.

"Ciągle wracam do poszczególnych lekcji. I za każdym razem coś nowego odkrywam! Nie biorę wszystkiego na raz. Już nie chcę się zachłysnąć, zapchać treściami i pomysłami, tylko oddycham tą życiową mądrością. Daję sobie czas i przestrzeń. Te treści są tak bogate, obfite i pełne, że każdorazowo do mojego serca trafia dokładnie to, co jest mi na ten czas potrzebne. Wtedy zatrzymuję się, wprowadzam w życie i dopiero po jakimś czasie sięgam po kolejną inspirację. "
Urszula

JEDNORAZOWA OFERTA – 50%

jeśli zdecydujesz się na kurs teraz

Co konkretnie znajdziesz w kursie:​

Kurs jest bardzo praktyczny.

Na każdy konkretny problem znajdziesz praktyczne rozwiązanie, lub inspirację dzięki którym będziesz mogła odnaleźć swoją drogę.

W kursie zajmiemy się 3 najważniejszymi sferami Twojego życia:

zdrowiem, organizacją i relacjami.

I Zdrowie

  1. Sztuka świadomego życia – jak odnaleźć siebie w pędzącym świecie i znaleźć synergię pomiędzy strefą materialną a duchową
  2. Nowe spojrzenie na zdrowe odżywianie – proste zasady by bez stresu wprowadzić zdrowe żywienie w swojej rodzinie
  3. Życie intymne po porodzie – dowiesz się co się dzieje z Twoim ciałem i co zrobić, by powrót do życia intymnego był udany dla obydwojga.
  4. Dobre przyzwyczajenia i rytuały zdrowia – proste rzeczy, które możesz zrobić dla siebie, a które robią olbrzymią różnicę w tym jak się czujesz i w jakiej jesteś formie.
  5. Częste problemy po porodzie – jak zadbać o siebie w naturalny sposób by odzyskać w pełni siłę i formę po porodzie.
"Niesamowite jest to, że przygotowywałam się do tych zmian, nowych nawyków, o których mówisz podczas kursu, już od kilku miesięcy, tylko nie wiedziałam jeszcze do czego się przygotowuję. A tu pierwsza lekcja, tadam, Eureka!!! A tak konstruktywnie, to dla mnie totalnym hitem są: 15 minut dla szczęśliwej mamy, bezstresowe, świadome odżywianie oraz ćwiczenia i świadomość mięśni dna miednicy . I oczywiście takie przebudzenie w mojej mocy bycia świadomą matką. Praktycznie,wstaje o 5 rano, ćwiczę, planuje dzień, zakupy, minimalizuje FB I telefon."
Karolina

II Organizacja

1. Organizacja życia rodzinnego – czyli jak ogarnąć rodzinną rzeczywistość by nie zatracić siebie, a przy tym być spokojną, kochającą i łagodną mamą.

2. Droga do prostego życia – jeśli brakuje Ci czasu, wszystko kręci się wokół dzieci i domu a Ty czujesz, że sama nie masz już z czego brać to ta lekcja jest idealna dla Ciebie, dowiesz się również jak zachęcić do współpracy rodzinę.

3. Zorganizowana żona – czyli jak stworzyć wyjątkowy zespół z mężem i współpracować w tworzeniu domu waszych wspólnych marzeń

4. Mądre i łatwe sprzątanie – sprzątanie staje się wyzwaniem przy dzieciach ale w tej lekcji dostaniesz proste i praktyczne rozwiązania, w tym dotyczące Twojego podejścia, które pozwolą Ci sprawniej i bez stresu ogarniać waszą przestrzeń

5. Jak znaleźć czas, by kochać – jak nie dać się kołowrotki spraw tylko pozornie pilnych i ważnych i zrobić przestrzeń na to, co w życiu najważniejsze – na miłość.

III Relacje

1. Z mężem na nowo – dowiesz się jak zadbać o relację małżeńską, by została na pierwszym miejscu, jako ta na której opiera się cała rodzina i z której przykład na życie czerpią dzieci.

2. Uwaga dla dzieci, szczególnie dla tych starszych, kiedy pojawiają się nowe. Jak zadbać o relacje z dziećmi by każde czuło się tak samo ważnym członkiem rodziny, jak poradzić sobie jeśli zauważysz, że dziecko się zamyka i wycofuje. Jak pielęgnować te rodzicielskie relacje by owocowały silną relacją na całe życie.

3. Bogate życie rodzinne i twórczy dom – twórcze relacje. Może już sobie myślisz – nie tak to miało być… Wszystko kręci się wokół dzieci sprzątania, sprzeczki z mężem narastają a Ty czujesz, że nie ma w tym Ciebie. Z tą lekcją odkryjesz jak sprawić, by dom i rodzina były dla was wszystkich źródłem twórczej siły i miłości oraz azylem, do którego każdy chce wracać.

"Czuję się jak poszukiwacz cennych pereł! Mam już sporą kolekcję - co ona wniosła w moje życie? Spokój. Piękno (jak to perły!). Zyskałam też czas! O dziwo - działam o wiele więcej, ale efektywniej i znalazł się nawet czas na odpoczynek czy moje pasje, a nawet na czytanie dawno już przykurzonych książek. A najważniejsze jest dla mnie to, że moje relacje zaczęły być znowu żywe. Stały się źródłem i celem, a wcześniej - niestety często stawały się środkiem... "
Ula

Format kursu:

Lekcje wideo

Dostaniesz dostęp do 13 lekcji wideo w tematach: Zdrowie, Organizacja i Relacja.​

Zadania praktyczne

W każdym module zaproponowane jest zadanie specjalne.

Dostęp od razu

Możesz oglądać lekcje wideo we własnym tempie i kolejności.

Bonusy

Są też dodatkowe materiały do poczytania i obejrzenia, które rozszerzają wiedzę w kursie.

"Chciałabym, żeby to odsłuchały wszystkie mamy, które się tak zmagają i szamoczą w codzienności. Bo też jestem jedną z takich mam ostatnio.... zgubiłam ster. Udział w kursie pomaga mi właśnie go odnaleźć. Dziękuję za przypomnienie o wielkiej wadze sfery duchowej. I o tym, że dieta jest ostatnia a nie najważniejsza. Chcę coraz bardziej dążyć do minimalizmu. Słucham to wszystko pierwszy raz. Ale będę odsłuchiwać znów, bo chciałabym jeszcze więcej wziąć od Ciebie dla siebie. Pięknie inspirujesz..."
Joanna

Zapraszam Cię na wspólną podróż!

JEDNORAZOWA OFERTA – 50%

jeśli zdecydujesz się na kurs teraz

Hej, jestem Volha,

Jestem radosną żoną i Mamą.

Zawodowo i z pasji życia jestem położną i doulą. Już od 5 lat aktywnie działam w tematyce świadomego i aktywnego macierzyństwa.

Miałaś okazję poznać mnie w online klubie aktywnych Mam “Mamclub”, na online Konferencji dla Mam czy podczas moich poprzednich spotkaniach online, które organizowałam.
 

Jestem zwyczajną Mamą trójki dzieci, codziennie dowiaduję się nowych rzeczy i podejmuję nowe wyzwania.


Chcę podzielić się z Tobą tą całą ogromną wiedzą i doświadczeniem, które mam, dlatego stworzyłam ten kurs.

Jestem również autorką e-booka “40 dni po porodzie. Twój dokładny plan troski o siebie”, oraz kursu online – “Twój piękny, funkcjonalny dom”

Pomagam mamom, zadbać o siebie i rodzinę i zorganizować życie rodzinne tak jak tego pragną.

Wyjątkowy kurs - od mamy dla mamy 💖

Czym ten kurs różni się od innych dostępnych na rynku?

Temat planowania, organizacji i zarządzania poruszany jest w innych kursach i książkach. Najczęściej uczą tego mężczyźni, albo jeśli kobiety – to mamy starszych dzieci, realizujące się w biznesie lub karierze.

Mój kurs wypełnia lukę na rynku i odpowiada na potrzeby mam z małymi dziećmi, oraz tych, które planują więcej dzieci, dla których najważniejsza jest rodzina.

W tym kursie nie dowiesz się jak wpasować życie rodzinne w Twoją karierę lub biznes, ale jak zorganizować swoje życie rodzinne tak, by było źródłem siły i twórczej energii dla Ciebie i dla każdego członka Twojej rodziny.

Aby każdy mógł się realizować ale też zawsze chciał wracać do domu i do tych najważniejszych – rodzinnych relacji.

"Największym odkryciem jest dla mnie to, że kobieta jest takim szczególnym stworzeniem, które rzeczywiście potrzebuje... balsamów! To dla mnie taka metafora, ale wiedzą o tym doskonale spece od marketingu i handlu - półki w drogeriach uginają się od balsamów do każdej partii naszego ciała... Ale chyba nawet jeszcze bardziej, niż nasze ciała potrzebują troskliwego i pełnego czułości wcierania wszelkich pięknie pachnących mazideł (oczywiście najlepiej wprost ze skarbca natury!), potrzebują tego nasze kobiece serca i dusze!
I taki jest właśnie ten kurs - już sam głos Voli dla mnie jest jak kojący plaster miodu. Może dla kogoś to niewiele znaczy, ale mnie to bardzo motywuje, zachęca do słuchania i daje taki spokój i pewność, że dam radę... Bo mówi do mnie normalna (a tak wyjątkowa!) Kobieta z krwi i kości.
Te nagrania mnie wyciszają, skupiają, są taką moją chwilą w ciągu dnia, świętem 🙂 W dodatku - każde słowo trafia mi wprost do serca!
Tyle czułych strun zostało poruszonych, tyle bolących miejsc uleczonych i... od razu pojawiły się wskazówki i natchnienia, co robić dokładnie w tych sytuacjach i sferach, w których jestem zagubiona!
Fascynuje mnie to, że czasem to były gotowe, bardzo praktyczne wskazówki (które po raz pierwszy działają dłużej niż kilka dni!), a czasami jedynie inspiracja, którą ja wprowadzałam już zupełnie po swojemu, by pasowała do mnie i naszych warunków. Oj, jak bardzo Vola obudziła we mnie bycie twórczą, nauczyła szukania rozwiązań nawet tam, gdzie pozornie ich nie ma, a przynajmniej ja ich w pierwszej chwili nie dostrzegam!
Urszula

Gwarancja uśmiechu

Ten kurs posiada 14 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie zakochałaś się w tym kursie i uważasz, że nigdy z niego nie skorzystasz, nie ma problemu, zwrócę Twoje pieniądze nie pytając o nic, z uśmiechem.

Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz inwestowałaś w dobry rozwój siebie i twojej rodziny?

Ten kurs to 13 lekcji video, każda z nich to praktyczna wiedza na dany temat, przykłady oraz ćwiczenia i inspiracje do tego by odnaleźć drogę, która zadziała dla Ciebie.

Każda lekcja  to szkolenie warte 40zł, 

otrzymujesz więc materiał o wartości 520zł,
w zestawie za jedyne 196.80zł 

(cena może się różnić jeśli kupujesz spoza Polski – zgodnie ze stawką VAT w Twoim kraju)

Możesz dalej i bez końca szamotać się w swojej codzienności i pozwalać, by życie przeciekało Ci przez palce, albo możesz zacząć realnie zmieniać swoje życie już dziś. 

UWAGA: Jednorazowa oferta dla nowych subskrybentów: -50% – tylko teraz


Jeśli mama jest zorganizowana, spokojna i pełna miłości - cała rodzina zmienia się ku lepszemu.