Otwieram przedsprzedaż najbardziej otulającej książki w historii!

Sztuka połogu. Twoja otulająca przestrzeń.

Płynie z niej ciepło, które włożyły w stworzenie tej książki aż czterech otulających:

Napisana lekko, a jednocześnie dotyka spraw najgłębszych.

Tworzenie jej stało się częścią mojego procesu uzdrowienia po tym, jak zgubiłam sens życia. Zadawałam sobie pytanie – po co ja żyję? To było moje „pytanie do serca” (tę praktykę opisuję w książce), nie oczekiwałam odpowiedzi, skupiłam się na pytaniu i na słowie ŻYJĘ!

Dostałam Dar i odpowiedź… Jestem Mamą. Matkuję. Otulam. Tulę. Karmię.
Otulam siebie. Codziennie. Jestem dobra dla siebie.

Ta książka nie jest tylko o praktyce  połogu. Jest o życiu kobiety. O bogatym życiu, pełnym pięknych i trudnych chwil, doświadczeń płynących ze wszystkich barw ludzkiej egzystencji, wyzwań, jakie czekają na każdym etapie. Jest o kobiecym zwyczajnym-niezwyczajnym życiu. 

Wydruk i wysyłka w  październiku 2022 r.

Tylko w przedsprzedaży specjalna cena 55 zł

SUPER BONUSY:

W oczekiwaniu na książkę posłuchaj czegoś dobrego. 

Jestem szczęśliwą kobietą, żoną i mamą czwórki. 

Jestem położną i mój zawód jest moją prawdziwą pasją: 

Jednak najbardziej jestem zadowolona z dyplomu „Mama Henryka” i z doktoratu „Mama Jadzi, Marysi i Róży”. To właśnie, moje doświadczenia porodów, straty dziecka, karmienia piersią, naturalnej higieny, chustowania, aktywnego życia mamy na pełnym etacie – dają mi najwięcej! 

To, kim dzisiaj jestem, zawdzięczam swojej rodzinie.

Po własnych przejściach odkryłam skarb! A jest nim – otulanie poporodowe oraz całe mnóstwo autentycznych sposobów na troskę o mamę po porodzie i organizację nowego życia z dzieckiem. To wszystko razem nazywam „Kultura poporodową”.

Mój projekt „Otulić Mamę” jest wołaniem serca do wszystkich, by tę Kulturę odrodzić i otulić każdą mamę miłością, troską i ciepłem.

Pozwól się otulić. Jesteś  tego  warta!

Volha Kuśmierska